درست در دمای آسایش

درست در دمای آسایش

این تنها یک شعار نیست، یک رسالت است که شرکت «تهویه مطبوع گرین» همواره به آن پایبند است و احساس آسایش مشتریان خود را به عنوان یک مسئولیت اساسی قلمداد می‌کند. بدیهی است این شعار تحقق پیدا نمی‌کند مگر در سایه تخصص و تعهد.

شرکت تهویه مطبوع گرین، تولید کننده دستگاه‌های مرکزی و مستقل تاسیساتی، اعم از چیلرهای تراکمی، هواساز، فن‌کویل، داکت اسپلیت، VRF و کولرهای گازی است. کارخانه این شرکت در کشور چین و با تکیه بر دانش فنی روز دنیا، متخصصین کار آزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته تمام اتوماتیک، محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می‌نماید. از برندهای معتبر تولید کننده قطعات که در محصولات گرین از آن ها استفاده شده می توان به زیمنس، دانفوس، هیتاچی، هایلی و توشیبا اشاره کرد.

محصولات تهویه مطبوع گرین در دو گروه تهویه مطبوع خانگی و صنعتی برای انواع پروژه‌های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز خرید و اماکن عمومی عرضه می‌گردد.

از عواملی که گرین را از سایر رقبا متمایز می‌کند: سبد محصول کامل، تیم پشتیبانی متخصص، تضمین ارائه به موقع فروش محصولات و خدمات پس از آن و از همه مهمتر چشم اندازی است که گرین برای آینده مجموعه خود متصور است، که این مهم برنامه‌ریزی برای تولید محصولات متنوع در حوزه لوازم خانگی می‌باشد.

ما در شرکت گرین معتقد هستیم آنچه موجب بقای یک مجموعه می‌گردد پشتوانه سازی است.

پشتوانه سازی با ارائه محصولات باکیفیت در میان مشتریان و همچنین پشتوانه سازی نیروی انسانی با ایجاد فضای کاری پویا و رو به رشد.

اگر به دنبال خرید محصولات با کیفیت هستید یا اگر فکر می‌کنید با تخصص خود می‌توانید در ارتقای جایگاه تهویه مطبوع گرین موثر باشد؛ از طریق درگاه‌های ارتباطی مجموعه گرین، با ما در ارتباط باشید.